fbpx

„Dokądkolwiek zmierzasz - rób to całym sercem.”

- Konfucjusz

Wesele? Urodziny?…

U NAS ZORGANIZUJESZ WSPANIAŁĄ UROCZYSTOŚĆ

bacówka Jamna szyszka

 

Bacówka Jamna – Dom Weselny Zapraszają  do organizacji wesel, poprawin, spotkań firmowych, urodzin, Komunii św., Chrztu św.. Dom Weselny, usytuowanym około 50 m poniżej budynku Bacówki Jamnej, został oddany do użytku w lipcu 2020 roku.  Budynek z zewnątrz drewniany, wykonany w stylu górskim, wnętrza w drewnie i kamieniu, z motywami góralskimi, do środka zapraszają reprezentacyjne schody wejściowe. Główna sala Domu Weselnego w Jamnej zdobi piękny kominek. Dom weselny łącznie posiada  3 sale: na poziomie -1, parterze i 1 piętrze. Sale wyłożone płytkami antypoślizgowymi idealnymi do tańców:)  Na najwyższej kondygnacji znajduje się 9 pokoi z prywatnymi łazienkami.

W Bacówce Jamna kreujemy wyjątkowe momenty, dzięki czemu każde organizowane u nas wydarzenie będzie niezapomnianym przeżyciem.

Wszechobecne drewno, kominek, spadzisty dach – to elementy, które bez wątpienia kojarzą się z ciepłem domowego ogniska. Nie musisz daleko wyjeżdżać, aby przekonać się o tym na własne oczy.

Wyjątkowy klimat, walory krajobrazowe i turystyczne tego miejsca, domowa kuchnia oraz miła rodzinna atmosfera, a także różnorodność atrakcji, które możemy zaoferować naszym Gościom sprawia, że pobyt w naszym obiekcie wpisze się w wyjątkowy sposób w historie Waszego życia.

GWARANTUJEMY

PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ

INDYWIDUALNE MENU

BEZPŁATNY PARKING

DEKORACJĘ STOŁÓW

MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI NA WYŁĄCZNOŚĆ LOKALU

PRZYJĘCIE W PIĘKNYCH WNĘTRZACH

Zarezerwuj termin

POZNAJ OFERTĘ I USTAL SZCZEGÓŁY.