fbpx

„Bo dom jest zawsze tam, gdzie ludzie, których kochamy.”

- Pola Pane

Spędź z nami

WAŻNE DLA CIEBIE CHWILE, ZOSTAW U NAS TROCHĘ POZYTYWNYCH WSPOMNIEŃ…

Jamna szyszka beżowa

 

Planujesz romantyczny wypad we dwoje? Chcesz zorganizować Wigilię Firmową? Spędzić wyjątkowe urodziny, imieniny, Rocznicę Ślubu, Komunię Świętą lub wysłać rodziców na wypoczynek? Z drugiej strony może potrzebujesz aktywnego urlopu? Szukasz miejsca dla swojej klasy na Zieloną Szkolę lub wyjazd integracyjny? Idealnie trafiłeś to miejsce jest dla każdego!

Każde przyjęcie traktujemy indywidualnie. Wydarzenia możemy zorganizować w budynku bacówki, w plenerze lub w  nowo – powstałym  Domu Weselnym. Oferujemy bogaty wybór potraw. Służymy pomocą przy wyborze dań oraz oprawie uroczystości. Uwzględniamy również życzenia kulinarne naszych gości. Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość organizacji wycieczek tematycznych z przewodnikiem. Natomiast zimą skorzystanie z kuligu. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, który tworzy z pasją i profesjonalizmem.

 • Wesela

  Nasza Bacówka Jamna oraz nowo-wybudowany, w górskim klimacie Dom Weselny to wyjątkowe miejsca na organizację jednego z najważniejszych dni w życiu. 
  Klimatyczne sale, smaczne dania, oraz urokliwa okolica sprawią, że zapamiętacie te chwile na lata. Piękna przyroda otaczająca nasz obiekt – rozległy las bukowy oraz wieża widokowa, panorama na góry przy bezchmurnym niebie – stanowi doskonałą scenerię dla ślubów plenerowych. W naszym obiekcie kreujemy wyjątkowe momenty, dzięki czemu każde organizowane u nas wydarzenie będzie niezapomnianym doświadczeniem. 
 • Chrzciny

  Bacówka Jamna od zawsze niezwykle ceni sobie wartości rodzinne i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, nawet najmniejszych gości.  Właśnie z tego powodu jest to idealne miejsce na chrzciny Waszego Maleństwa. Bazujemy na produktach najwyższej jakości, co gwarantuje najlepszą jakość serwowanych potraw.  Stoły nakrywamy białym obrusem, wstawiamy świeże kwiaty i dobrane kolorystycznie świece.

 • Spotkania integracyjne

  W wirze pracy, obowiązków biurowych często trudno nawiązać bliższe znajomości, dlatego warto  postawić na dobrą imprezę integracyjną. Niezobowiązująca atmosfera w naszym obiekcie sprzyja integracji, a przy drewnianym stole rodzą się najlepsze pomysły. Bacówka Jamna  zapewnia odpowiednią atmosferę sprzyjającą wyśmienitej zabawie oraz spokojną, piękną okolicę z dala od miejskiego zgiełku, która pozwoli na imprezowanie do białego rana. Nasz Dom Weselny zachęca do organizacji wydarzeń dla około 200 osób. Dobra komunikacja i atmosfera w zespole to klucz do osiągania sukcesów zawodowych! U nas możesz zorganizować szkolenia, seminaria, imprezy firmowe. Oferujemy możliwość wynajęcia obiektu na wyłączność. 
   
 • Koncerty plenerowe

  Na Bacówce Jamna od lat organizowane są koncerty pod gołym niebem na naszej mini scenie, posiadamy także miejsce na rozłożenie własnej. Koncertom plenerowym często towarzyszył festyn rodzinny, impreza na rozpoczęcie lata, Dzień Dziecka itd Chcesz zorganizować własny koncert plenerowy? znalazłeś idealne miejsce, które dzięki swojej cudnej lokalizacji sprawi, że będzie to wyjątkowe wydarzenie w klimatycznym miejscu. 

 • Komunie

  Dla każdego dziecka niezapomnianym przeżyciem jest uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.  Tak wyjątkowy dzień potrzebuje odpowiedniego uczczenia. Przygotujemy dla Was miejsce odosobnione od innych Gości (istnieje również możliwość wynajęcia sali na wyłączność), estetycznie nakryty stół, świeże kwiaty, klimatyzowaną salę. Obiekt Bacówka Jamna to gwarancja odpowiedniego przeżycia tak ważnej uroczystości, zadbamy o to, by uroczysty obiad sprostał Waszym oczekiwaniom, zapewniamy wysokiej jakości obsługę i klimatyczny wystrój naszych wnętrz. Gościom przyjęcia gwarantujemy darmowy parking.

 • Zielone szkoły

  Dzieci potrzebują zieleni, świeżego powietrza, przestrzeni i zdrowego, pysznego jedzenia by odpocząć od szkolnych murów. Bacówka Jamna zapewni  niezwykłe atrakcje dla najmłodszych. Do dyspozycji naszych gości:  plac zabaw, boisko do gry, wieża widokowa, wiata na grilla,  dla chętnych możliwość wypożyczenia kijków nordic – walking, zorganizowania wycieczek tematycznych z przewodnikiem i dojazdu.  Swym pięknem i klimatem Jezioro Rożnowskie i Skalne Miasto w Ciężkowicach przyciągną także dzieci! W zależności od pory roku ofertę dostosujemy indywidualnie.

 • Wieczory panieńskie/ kawalerskie

  Każda Pani Młoda i Pan Młody przed ślubem chcą spędzić czas ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi. Można tu wypocząć, pozwiedzać urokliwą okolicę,  jak również aktywnie wykorzystać ten czas. Bacówka Jamna zapewni pyszne jedzenie, noclegi zarówno w apartamentach jak i w pokojach schroniska, można wypożyczyć u nas kijki do nordic – walkingu, skorzystać z sauny lub mini-siłowni. Zapraszamy!

 • Urodziny

  Każdy rok jest niepowtarzalny.  Świętuj z nami swoje urodziny. Pozwól sobie na chwilę szaleństwa, chętnie zorganizujmy z tej okazji imprezę w Bacówce Jamna, na którą zaprosisz grono najlepszych przyjaciół i najbliższej rodziny.  Nie ma co się wahać – ten dzień należy do Ciebie!

Bacówka Jamna. ślaczek pomarancz