fbpx

„Dokądkolwiek zmierzasz- rób to całym sercem…”

-Brittainy C. Cherry

Każdy znajdzie coś dla siebie

BĄDŹ CZĘŚCIĄ NASZEJ HISTORII…

Szyszka Bacówka

Bacówka Jamna zapewni Państwu znakomite jedzenie oraz przytulne noclegi,  poza tym, jeśli zbliża się szczególna okazja, zorganizujemy wyśmienite uroczystości. Jest to kompleks dawnego schroniska górskiego, z rozbudowaną Rektorówką, posiadającą apartamenty i nowym Domem Weselnym,  zlokalizowany w  małej wsi, w cudownym miejscu przy Górze Jamna. Ponadto znajduje się tutaj znany w całej Polsce kościół i dominikański ośrodek duszpasterski dla młodzieży.

Bacówka Jamna oferuje Państwu noclegi na około 80 miejsc z pokojami dostosowanymi do różnych potrzeb i o różnym standardzie. Nasza karczma w sezonie serwuje potrawy kuchni regionalnej codziennie w godz. 8-20, a w przypadku imprez dla grup zorganizowanych, w godzinach ustalanych indywidualnie. Co więcej, do Państwa dyspozycji oddajemy także plac zabaw, boisko, grill chatę, ogródek piwny, taras widokowy, wieżę widokową miejsce na ognisko, saunę, mini- siłownie i parking.

Co więcej, w nowo-otwartym w 2020 roku Domu Weselnym, wybudowanym w górskim klimacie, możemy zorganizować przyjęcia na około 180 osób. W związku z tym zachęcamy do organizacji wesela z nasza pomocą. Pomożemy Państwu zaplanować i zorganizować doskonałą imprezę. Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu niezapomnianych wrażeń z wieczorów kawalerskich i panieńskich, samego wesela oraz poprawin. Ponadto w bacówce chętnie zorganizujemy przyjęcia I Komunii Św., Chrztu Św., urodzin, imienin, imprez firmowych, biznesowych oraz Zielone Szkoły.

Zachęcamy zapoznać się z ofertą Jamna – noclegi, jedzenie, uroczystości!

Bacówka Jamna. ślaczek beżowy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

PRZYSMAKI

Smaczne, domowe z naturalnych regionalnych produktów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Spróbuj!

WIĘCEJ

NOCLEGI

Pokoje o różnym standardzie oraz apartamenty. Spędź noc w pięknej okolicy, wdychając czyste powietrze!

WIĘCEJ

PRZYJĘCIA

Każdą wyjątkową uroczystość możesz spędzić u nas! Delektując się niezwykłym klimatem miejsca i pysznym jedzeniem.

WIĘCEJ